ليست مقالات پذيرفته شده در چهاردهمين همايش صنايع دريايی اعلام شد.

کليه نويسندگان مقالات می بايست چکيده مقاله خود را طبق فرمت جديد چکيده مقاله که در سايت همایش آمده است تنظيم و جهت چاپ در کتاب چکيده مقاله ايميل نمايند.
همچنین از نویسندگان مقالات خواسته شده که فايل word 2007 چکيده مقاله خود را طبق فرمت همایش ، از امروزدوشنبه 13 آذر تا روز پنجشنبه 16 آذر به آدرس
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ايميل نمايند.

در صورتی که نويسندگان مقالات تمايل به حضور در همايش داشته باشند با پرداخت مبلغ هفتصر هزار ریال يک مقاله آنها نيز چاپ خواهد شد. شرط پذيرش نهايی مقاله برای چاپ در چکيده مقالات همايش ،حداقل ثبت نام يکی از نويسندگان در همايش می‌باشد.

نويسندگان مقالات در صورتی که قصد حضور در همايش را ندارند، برای چاپ هر مقاله در کتاب مجموعه مقالات مبلغ 000/300 ريال به حساب انجمن به شماره 33326289 بانک تجارت شعبه آزادی کاوه واريز نمايند. (تصوير فيش واريزی را از طريق ايميل همايش و يا شماره فکس 44216609 با ذکر کد مقاله ارسال نماييد.)

نويسندگان می بايست از امروز تا روز دوشنبه 20 آذر ماه نسبت به ثبت نام يا واريز وجه چاپ مقاله خود اقدام نمايند.
شرط پذيرش نهايی مقاله پرداخت وجه چاپ مقاله و يا ثبت نام در همايش است.
کسانيکه مقالات آنها جزو مقالات پذيرفته شده نميباشد ميتوانند با پرداخت مبلغ ثبت نام در چهاردهمين همايش صنايع دريايی حضور پيدا کنند.
ليست مقالات ارائه به صورت شفاهی و پوستر تا روز شنبه 25 آذر ماه اعلام خواهد شد.

جهت دانلود فرم ثبت‌نام " چهاردهمين همايش صنايع دريايی" و کسب اطلاعات بيشترسایت همایش را ملاحظه بفرمایید و یا با آقای صفوی به شماره 7ـ44273495 تماس بگيريد. 

مرجع: http://www.mic2012.ir